Z końcem września na zasłużoną emeryturę odeszła z naszej szkoły pani Gabriela Surma, polonistka, która wiele lat nauczała języka polskiego nie tylko w naszej szkole. Odbył się z tej okazji uroczysty apel. Pan dyrektor w imieniu całej społeczności szkolnej podziękował nauczycielce za wszystkie dobro, jakie uczyniła dla uczniów. Życzył w następnych latach samych szczęśliwych dni.

28 września obchodziliśmy w przedszkolu święto jabłka. Całe przedszkole w tym dniu było na czerwono. Światowy Dzień Jabłka to najlepsza sposobność do pokazania ludziom jak wiele ten owoc ma im do zaoferowania. Jabłka są pełne witamin oraz błonnika. Ich jedzenie wpływa pozytywnie na odporność oraz zmniejsza ilość cholesterolu. Dlatego warto zachęcać wszystkich, aby jedli jabłka nie tylko od święta.

I znowu zaczynamy! Jak co roku 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Były przemówienia i ślubowanie pierwszoklasistów. Po krótkiej uroczystości na placu szkolnym wszyscy udali się na spotkanie z wychowawcą do swoich klas.

Jak w całej Polsce 24 czerwca o godz. 8:00 uczniowie, rodzice i nauczyciele zgromadzili się na placu szkolnym na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Przy pięknej pogodzie rozdane zostały nagrody wzorowym uczniom, były podziękowania od nauczycieli wygłoszone przez dyrektora szkoły dla uczniów i ich rodziców. Uczniowie również symbolicznym kwiatkiem wyrazili swoją wdzięczność za troskę w ciągu całego roku szkolnego. Oczywiście kulminacyjnym punktem, jak co roku, było pożegnanie klasy ósmej. Występ artystyczny i krótkie przemówienie klasy VII zakończyło uroczystość.