Kostka Rubika to bardzo popularna zabawka logiczna, która już ponad 40 lat zachwyca ludzi w różnym wieku. Sprawia nie tylko świetną zabawę, ale przede wszystkim jest doskonałą grą logiczną, która w ogromnym stopniu może rozwijać potrzebną umiejętność sprawnego myślenia oraz łączenia ze sobą pewnych faktów. 

Dnia 16 maja 2022 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Układania Kostki Rubika na czas. Do konkursu przystąpiło 9 uczniów z różnych klas. Wielkie emocje i ogromna rywalizacja towarzyszyła zawodnikom w czasie trwania całego konkursu. Zwycięzcami konkursu zostali:

 I miejsce – Jakub Juchno z klasy VIII i Stanisław Orkiszewski z klasy Ia,

 II miejsce – Wanessa Dejnek z klasy Ia , 

III miejsce – Adam Behr z klasy IIa.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania swojej pasji.

Zwycieżca: