Pomagamy Lilianie

Dar serca - Rodzicu prosimy wpłać lub przekaż 1 % podatku z PIT - szkoła pomaga!

 

U Lili stwierdzono rzadką chorobę genetyczną, swardnienie guzowate, które powoduje pojawianie się guzów w różnych miejscach. Aktualnie u Lili wykryto guzy w sercu, w oczach i mózgu. Chorobie towarzyszy również padaczka.

 

W tej chwili walczymy o zmniejszenie guzów w mózgu i zahamowanie napadów padaczkowych, aby układ nerwowy Lili mógł w pełni się rozwinąć.

1Lila miała przed terapią średnio 20 napadów padaczkowych dziennie i coraz więcej guzów.

2Dzięki dotychczasowemu wsparciu mogliśmy podjąc drogie leczenie i rehabilitację w Centrum Zdrowia Dziecka. Lila ma teraz tak zwane falowe napady padaczkowe, nie stałe, a liczba guzów nie zwiększa się, a nawet minimalnie zmniejsza.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i prosimy o dalszą pomoc. To dzięki wspaniałym ludziom nasze dziecko zaczyna normalnie się rozwijać. Prosimy o przekazanie 1 % podatku na konto naszego dziecka. Wszystkie pieniądze idą wyłącznie na leczenie naszej pociechy

Asia i Grzegorz

Wpisz w rozliczeniu PIT nr KRS 0000387207

Cel szczegółowy 1%: 761 Liliana Kwaśniewska

Przedaż darowiznę

Bank Millenium

85 1160 2202 0000 0001 9214 1142

Fundacja "Serca dla maluszka", tytułem 761 Liliana Kwaśniewska