INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

X Rajd Rowerowy - zapraszamy

ZAPRASZA NA X Rodzinny Rajd Rowerowy Program 13:00 – Start X Rajdu Rodzinnego – spotykamy się na terenie szkoły w Lisięcicach. Trasa – do kościoła w Bryksie. Ok. 13:40 - Rozpoczęcie wspólnej zabawy na Pikniku Rodzinnym (mile widziane koce do rozłożenia na trawniku dla rodziny – jak na pikniku). • Gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. • Rozgrywki sportowe, zabawy sprawnościowe i wiele innych atrakcji - z nagrodami. • Bufet (kawa, ciasto, napoje) • Pieczenie kiełbasek (ognisko lub grill – do wyboru) ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW – BAW SIĘ RAZEM Z NAMI

Czytaj więcej
Business person
Administrator

Przez prawie całą noc padało. Ranek również nie zapowiadał się obiecująco. Jednak już po kilku godzinach wróciła prawdziwa letnia pogoda i wszyscy się rozbierali z ciepłych ciuchów. Przejechaliśmy odcinek 40 km. Dzisiejszy dzień to podziwianie przede wszystkim piękna Polskiego Bałtyku, fauny i flory wybrzeża. Dzisiejszy dzień to również zwiedzanie nadmorskich kurortów przepełnionych obecnie ludźmi w starszym wieku. Po obiedzie w Niechorzu "wylądowaliśmy" ostatecznie na noclegu koło Rewalu.