INFO

ul. Szkolna 5,
48-118 Lisięcice

WAKACJE

Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Dyrekcja

Czytaj więcej
Business person
Administrator

Do niewielkiej wsi Warnowo, położonej na skraju Wolińskiego Parku Narodowego, dotarliśmy bardzo szybko. Jednak nie obyło się bez przygód. Już na starcie mieliśmy kolejną przebitą dętkę. Podczas naprawy zmoczył nas obfity, chociaż krótkotrwały deszcz. Nie ujechaliśmy dwóch km, a tu kolejna dętka. Musieliśmy spędzić przy markecie więcej czasu. Przez lasy, piaszczystymi szlakami, dotarliśmy na obiad do Międzywodzia. Podczas kolejnego odpoczynku chłopcy niechcący zbili witrynę sklepową siadając na parapecie (właściwie wcisnęli ją do środka). Nie wiedzieliśmy do kogo należy remontowany obiekt i nie było wiadome czy w ogóle szyba już nie była pęknięta, ale duży jej kawałek spadł do środka. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Wieczorem drzemka dla niektórych zmęczonych pogodą, potem kolacja i jak zwykle nocne bieganie, tańce, dowcipy i śmiechy.