Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Strefa Rodziców

„Miłość jest łańcuchem, dzięki któremu można przywiązać dziecko do rodziców”

Witamy w strefie dla rodziców - ważne ogłoszenia

WIELKIE ŚWIĘTO RODZINY

Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi na dzień 1 czerwca. Na placu szkolnym od godz. 10:00 rozpoczynamy wielkie święto rodziny. To święto MAMY (Dzień Matki), to święto TATY (Dzień Ojca) i święto dziecka (Dzień Dziecka). Wszystko 1 czerwca. 

Zapraszamy na występy, grill, zabawy dla dzieci, LOTERIĘ FANTOWĄ i piknik dla dorosłych.

SOPTYKAMY SIĘ 1 CZERWCA - ZAPRASZAMY 

___________________________________________________________

Szanowni rodzice REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA I SZKOŁY OFICJALNIE ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

Do końca marca były oficjalne zapisy do przedszkola i szkoły.  Na ich podstawie planujemy nowy rok szkolny. Pragnę poinformować, że w nowym roku zaplanowanych jest 3 oddziały przedszkole i 8 oddziałów szkolnych. W przedszkolu oraz szkole nadal dysponujemy wolnymi miejscami. W każdej chwili chętni rodzice mogą zapisać dziecko do przedszkola lub szkoły. 

Wszelkie dokumenty dostępne są w strefie rodzica/dokumenty szkoły lub  sekretariacie szkoły. Służymy informacją mailową lub telefoniczną.

CZEKAMY NA CIEBIE!

CIEKAWE ARTYKUŁY DLA RODZICÓW

Jako rodzice zawsze musimy mieć skrzydła wystarczająco duże, aby otaczać nimi dzieci i osłonić je przed krzywdą czy bólem. To figuruje w naszym kontrakcie z Bogiem  i państwem, kiedy bierzemy na siebie odpowiedzialność za ich życie.

Dzień dobry! Nazywam się Tadeusz Wojciechowski i mam zaszczyt kierować szkołą i przedszkolem w Lisięcicach. Jestem otwarty na wszystkie sugestie, propozycje i wnioski z Państwa strony. Zapraszam do kontaktu osobistego lub za pomocą mediów.

  • tel. +48 77 485 71 10

  • mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.