Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Tablica
ogłoszeń

informacje te ważne i te mniej ważne 

OGŁOSZENIA

WIELKIE ŚWIĘTO RODZINY

Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi na dzień 1 czerwca. Na placu szkolnym od godz. 10:00 rozpoczynamy wielkie święto rodziny. To święto MAMY (Dzień Matki), to święto TATY (Dzień Ojca) i święto dziecka (Dzień Dziecka). Wszystko 1 czerwca. 

Zapraszamy na występy, grill, zabawy dla dzieci, LOTERIĘ FANTOWĄ i piknik dla dorosłych.

SOPTYKAMY SIĘ 1 CZERWCA - ZAPRASZAMY 

Wyniki rekrutacji

Obecnie do przedszkola na rowy rok szkolny 2023/24 zgłosiło się 54 dzieci. Przedszkole może przyjąć 75 wychowanków. Dlatego też informjemy, że wszystkie dzieci zostały zapisane na nowy rok szkolny.

Nadal zapraszamy chętnych rodziców do zapisywania. REKRUTACJA TRWA !

Rekrutacja do przedszkola

Z początkiem marca rusza rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2023/2024. Rodzice dzieci, które będą kontynować wychowanie przedszkolne wypełniają tylko deklarację o woli kontynuacji, a nowi kandydaci do przedszkola wypełniają wniosek o przyjęcie. Dokumenty dostępne są na stronie szkoły (dokumenty rekrutacyjne) lub w sekretariacie szkoły.

Prosimy o składanie dokumentów w sekretariacie szkoły do dnia 24.03.2023r. Liczba miejsc w przedszkolu ograniczona.

  

Odpłatność za II okres

Z początkiem lutego rozpoczął się II okres nauki w przedszkolu. Zgodnie z ustaleniami zostały rozliczone wpłaty na Radę Rodziców z I okresu i otrzymaliście Państwo za pomocą aplikacji LiveKid informację o płatności na II okers.

Prosimy o wpłaty w sekretariacie szkoły.

  


Archiwalne ogłoszenia

1

Zbliżają się ferie zimowe, które rozpoczynają się 13 lutego i trwają do 26 lutego b.r. Przedszkole w tym czasie będzie pracować w tak zwanym trybie wakacyjnym, tzn. bez dowozu autobusem. Godziny pracy przedszkola zostają bez zmian. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie czy Państwa dziecko będzie w tym czasie chodzić na zajęcia przedszkolne. Jest to ważne ze względu na organizację wyżywienia i pracy personelu. Informację należy przekazać do sekretariatu szkoły (tel. 77 4857110 lub osobiście), u pani intendentki lub za pomocą aplikacji LiveKid. Termin do 3.02.2023r.  

2

10 lutego od samego rana zapraszamy na zabawę karnawalową. Zachęcamy wszystkich rodziców, aby pięknie przebrały swoje dzieci. Odbędzie siękonkurs na strój karnawałowy w grupie dzieci 3 do 5 lat. Zerówka bieże udział w konkursie szkolnym na maskę karnawałową.

3

W konkursie punktowanym biorą udział dzieci z zerówki. W szkole został ogłoszony konkurs na maskę karnawałową wykonaną samodzielnie. Dzieci zerówki są w grupie 0 - 4 klasy. Przewidziane są cenne nagrody.

MAMO, TATO pomóż swojemu dziecku w wykonaniu pięknej maski wzorem tej weneckiej obok tekstu. 

Przypominamy zabawa jest 10 lutego od godzin porannych.