Ułatwienia dostępu

Tablica
ogłoszeń

informacje te ważne i te mniej ważne 

OGŁOSZENIA

Zapisy dzieci do przedszkola na ferie zimowe

Szanowni Rodzice!

Zbliżają się ferie zimowe, które rozpoczynają się 13 lutego i trwają do 26 lutego b.r. Przedszkole w tym czasie będzie pracować w tak zwanym trybie wakacyjnym, tzn. bez dowozu autobusem. Godziny pracy przedszkola zostają bez zmian. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie czy Państwa dziecko będzie w tym czasie chodzić na zajęcia przedszkolne. Jest to ważne ze względu na organizację wyżywienia i pracy personelu. Informację należy przekazać do sekretariatu szkoły (tel. 77 4857110 lub osobiście), u pani intendentki lub za pomocą aplikacji LiveKid. Termin do 3.02.2023r.  

 

Zabawa karnawałowa

10 lutego od samego rana zapraszamy na zabawę karnawalową. Zachęcamy wszystkich rodziców, aby pięknie przebrały swoje dzieci. Odbędzie siękonkurs na strój karnawałowy w grupie dzieci 3 do 5 lat. Zerówka bieże udział w konkursie szkolnym na maskę karnawałową.

Konkurs na maskę

W konkursie punktowanym biorą udział dzieci z zerówki. W szkole został ogłoszony konkurs na maskę karnawałową wykonaną samodzielnie. Dzieci zerówki są w grupie 0 - 4 klasy. Przewidziane są cenne nagrody.

MAMO, TATO pomóż swojemu dziecku w wykonaniu pięknej maski wzorem tej weneckiej obok tekstu. 

Przypominamy zabawa jest 10 lutego od godzin porannych. 


Archiwalne ogłoszenia

1

Lorem 

2

Lorem

3

Lorem