Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Tablica
ogłoszeń

informacje te ważne i te mniej ważne 

OGŁOSZENIA

NOWY ROK PRZEDSZKOLNY

Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy nowy rok przedszkolny z dniem 4 września 2023r. Przypominamy, że jest obowiązek opłaty za wyżywienie za pomocą systemu Loca, co jest równoznaczne ze zgłoszeniem dziecka do przedszkola w danym dniu. Jest to ważne, gdyż na tyle dzieci będzie przygotowywany posiłek (szczególnie 4 września) każdego dnia, robione zakupy arykułów spożywczych, organizacja zajęć. 

Pożegnanie "zerówki"

22 czerwca na godzinę 10:00 zaplanowane jest pożegnanie "zerówki" . Zapraszamy rodziców na to ważne dla dzieci wydarzenie. 

WIELKIE ŚWIĘTO RODZINY

Zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi na dzień 1 czerwca. Na placu szkolnym od godz. 10:00 rozpoczynamy wielkie święto rodziny. To święto MAMY (Dzień Matki), to święto TATY (Dzień Ojca) i święto dziecka (Dzień Dziecka). Wszystko 1 czerwca. 

Zapraszamy na występy, grill, zabawy dla dzieci, LOTERIĘ FANTOWĄ i piknik dla dorosłych.

SOPTYKAMY SIĘ 1 CZERWCA - ZAPRASZAMY 

Wyniki rekrutacji

Obecnie do przedszkola na rowy rok szkolny 2023/24 zgłosiło się 61 dzieci. Przedszkole może przyjąć 75 wychowanków. Dlatego też informjemy, że wszystkie dzieci zostały zapisane na nowy rok szkolny.

Nadal zapraszamy chętnych rodziców do zapisywania. REKRUTACJA TRWA !

Rekrutacja do przedszkola

Z początkiem marca rusza rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2023/2024. Rodzice dzieci, które będą kontynować wychowanie przedszkolne wypełniają tylko deklarację o woli kontynuacji, a nowi kandydaci do przedszkola wypełniają wniosek o przyjęcie. Dokumenty dostępne są na stronie szkoły (dokumenty rekrutacyjne) lub w sekretariacie szkoły.

Prosimy o składanie dokumentów w sekretariacie szkoły do dnia 24.03.2023r. Liczba miejsc w przedszkolu ograniczona.

  


Archiwalne ogłoszenia

1

Zbliżają się ferie zimowe, które rozpoczynają się 13 lutego i trwają do 26 lutego b.r. Przedszkole w tym czasie będzie pracować w tak zwanym trybie wakacyjnym, tzn. bez dowozu autobusem. Godziny pracy przedszkola zostają bez zmian. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie czy Państwa dziecko będzie w tym czasie chodzić na zajęcia przedszkolne. Jest to ważne ze względu na organizację wyżywienia i pracy personelu. Informację należy przekazać do sekretariatu szkoły (tel. 77 4857110 lub osobiście), u pani intendentki lub za pomocą aplikacji LiveKid. Termin do 3.02.2023r.  

2

10 lutego od samego rana zapraszamy na zabawę karnawalową. Zachęcamy wszystkich rodziców, aby pięknie przebrały swoje dzieci. Odbędzie siękonkurs na strój karnawałowy w grupie dzieci 3 do 5 lat. Zerówka bieże udział w konkursie szkolnym na maskę karnawałową.

Odpłatność za II okres

Z początkiem lutego rozpoczął się II okres nauki w przedszkolu. Zgodnie z ustaleniami zostały rozliczone wpłaty na Radę Rodziców z I okresu i otrzymaliście Państwo za pomocą aplikacji LiveKid informację o płatności na II okers.

Prosimy o wpłaty w sekretariacie szkoły.