Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W tym roku w naszej szkole świętowaliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień przez cały tydzień!

Świętowanie rozpoczęliśmy od samego rana – Uczniowie już po wejściu do szkoły mieli okazję przejść przez „Aleję Życzliwości” wypełnioną licznymi cytatami i myślami na temat serdeczności, przyjaźni i życzliwości. W kolejnych dniach Uczniowie przyszli ubrani w kolorze żółtym – symbol radości i optymizmu. Na uczniów czekała miła niespodzianka – Dzień bez pytania!

Również w tym dniu przybyła do Nas Wróżka Życzliwości, która zaczarowała każdego ucznia.

Od początku miesiąca Nasi Uczniowie mieli trudne zadanie – stworzyć pozytywny profil wybranej klasy. Każdego dnia obserwowali siebie na wzajem pod kątem dobrych uczynków, życzliwych cech.

Z wielką radością stwierdzamy, że wykazali się niezwykłą umiejętnością obserwacji. W kolejnych dniach klasy nawzajem prezentowały swoje prace. Widok uśmiechniętych uczniów, którzy poczuli się zauważeni i docenieni był bezcenny, a prace uczniów ozdobiły nasze korytarze szkolne.

Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli „Tydzień Życzliwości” upłynął w atmosferze uśmiechu i dobrej zabawy. Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy za zaangażowanie, życzliwość i uczestnictwo w tym tygodniu.

Kochani uczniowie życzymy Wam, aby życzliwość w Waszym życiu była obecna codziennie, a nie tylko od święta !